Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa: RADAR - Ano / Ne

29. 7. 2007
 

Komentáře

Přehled komentářů

pro Bezi

(Atllanka - admin, 10. 5. 2007 12:56)

Opravdu nevidíš ta denně roztrhaná těla a ty hromady mrtvých, kterými si dvě arabské sekty dokazují, čí prorok je lepší?
Jen a jen kvůli arabskému nebezpečí se staví radar a základny, jen a jen pro jejich rozpínavost a krvelačnost!
A to co jsem tady dala jako ukázku z článku, není žádný starý text, ale článek na našich stránkách, jmenuje se Tajemství koránu, a kdyby sis ho místo kecání přečetl, možná bys pozměnil názor. Hlavně si povšimni kdo to napsal, a kde.

Nedělám si srandu

(Bezi, 10. 5. 2007 12:47)

Jestli si někdo myslí, že jde o vtip, tak ani omylem. Když je válka tak jsou schopni děti ve školách lepit balóny, které budou zabijet nepřátelské děti bombami (viz. japonská historie). Jen mi se všichni přetvařujeme, že nám i našim dětem jde o nějaký "mír". Ve skutečnosti by ho nikdo z nás nevyměnil za párek v rohlíku.

Radar - pro prachy a zbrojení.

(Bezi, 10. 5. 2007 12:42)

A co kdyby se nepostavil. Průser. Miliardy dolarů by se nemohli přesunout na ta správná konta. Američané by měli o něco menší shodek. Však to známe s gripeny transportéry apod. Kdo by dělal další výzkum nového ještě silnějšího radaru? Kdo by vymýšlel nové rakety? Když by se peníze z výzkumu nevraceli. Možná by na to v americe museli uspořádat antihumanitární zbírku.Chodit s kasičkami do škol, a prosit děti aby jim přispěli na novou nukleární hlavici, že ta současná je už nemoderní.

Radar - spíš kvůli zbrojení

(Bezi, 10. 5. 2007 12:36)

Mám takový dojem, že radar tu nebude stát ani kvůli arabům, židům , rusům či čechům. Bude tu stát jen proto, aby tu stál. Jako velice drahý pomník. Čeho? Zbojařské loby. Jen pro prachy, které za to jsou blbí Američtí daňový poplatníci ochotni vysolit. Zkrátka TUNEL po Americku. Nic proti jejich tunelům, ale ať si to strčí do grónska, tam na to maji dost místa. Ale tam to neni pro obsluhu pohodlné... že.

Staré knihy ... kdo by tomu věřil.

(Bezi, 10. 5. 2007 12:31)

Myslím, že význam takových úryvků ve starých knihách přeceňujete. A židé a arabové určitě cítí, že jim takové knihy nepřinesli nic hezkého, a určitě si jich dle toho také "cení". Určitě by byli radši, kdyby nikdy nikdo takový nesmysl nenapsal. Pravděpodobně se jedná o prastarý podvrh... (Ukázka toho že pero je ostřejší meče). Však kdo dneska věří všem správám... že.

Vyhnat araby

(Bezi, 10. 5. 2007 12:16)

Ano, udělejme tu arabům, a všem dalším přistěhovalcům (nebuďme rasisti) takové podmínky, aby odtáhli domů (nebo aby se sem nestěhovali). To je řešení našeho problému.

Proč je radar o Arabech a Židech ???

(Bezi, 10. 5. 2007 12:12)

Fakt netuším, proč se do každé pitomé diskuse zatahujou arabové a židi... Někdo tu pořád rozmíchává nenávist vůči objema skupinám, a chce nás nesmyslně zatahnout do jejich ještě nesmyslnější války... Už to je jednoznačný důvod, proč Radar znamená NEbezpečí. Nemá nás ochránit ale zavléct do případné války na té "správné" straně.

pro všechny

(Atllanka, 10. 5. 2007 11:59)

Ukázka z článku Tajemství koránu

Dick Morris, bývalý poradce prezidenta Clintona, ve svých projevech a článcích říká, že podíl muslimských imigrantů v evropských národech činí 10-20 % a stále se zvyšuje. Evropské vlády váhají s podporou Ameriky v boji proti terorismu, zejména na arabské půdě, protože mají strach ze spouště, kterou může způsobit odveta radikálních muslimů v jejich vlastních společnostech. Morris dále varuje, že Amerika, postupem času, zůstane v boji s terorismem osamocená. Podíl muslimských imigrantů stoupá nejen v Evropě, ale i v Americe. Stejně jako Borg ve Star Treku, oznamuje dominantní islámský šovinista všem nemuslimům: „Budete asimilováni.“ Hroznýš už se plazí z kurníku do kozí ohrady.

pro nick Simeon alias NWO

(Atllanka - admin, 10. 5. 2007 11:44)

Prosím, aby ses zdržel rasistických komentářů. Děkuji.

jsem Židovka

(Simeona, 10. 5. 2007 11:38)

Atllane, proč bych se dívala pod postel, když mám Žida vedle sebe v posteli:)
Je mi těch goyim, nežidů prostě líto. Musí zemřít.

Simeono,

(Atllan, 10. 5. 2007 11:23)

někdo, kdo vidí Žida za každou korunou, nám tu zrovna chyběl. Už jste se dívala doma pod postelí, jestli jich tam pár nestraší?

Bezi tys mě nepochopil

(Manča, 10. 5. 2007 11:19)

Já ty šmejdy nechci a považuju radar za dobrou věc proto aby naší malou zemičku ochránil!

jsme ve válce

(Mesiáš, 10. 5. 2007 10:38)

Právě probíhá 3. světová válka - ta je "informační", aby nebyly ztráty na infrastruktuře ani na lidských zdrojích. Vítězství bude mít podobu rozmístění vojenských základen.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7