Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa: RADAR - Ano / Ne

29. 7. 2007
 

Komentáře

Přehled komentářů

pro Jaryna

(Chachar, 30. 7. 2007 13:23)

přesně jsi to trefil, proč by oklikou posílal Írán nebo Korea jadernou hlavici na USA přes Česko? Zajímavá, a u socanů nebývalá logika.....
Možná ti časem dojde, že jsi obětí komunistické loby, která se bojí, že pokud USA zahrne Česko do zemí, kde mají svůj zájem, tak si už nikdy nevrznou! A proto tolik křiku, lží, a aktivita Moskvy!
Radar sem, je to jediná smysluplná věc, která naší zemičku od jejího vzniku potkala!

Honzo,

(Chachar, 30. 7. 2007 13:18)

Ty a vláda? Jsi legrační, a jestli jsi nepochopil, co ti tu Rikatádo napsalo, pak už proboha mlč, a nepřepínej, a hlavně nemysli, ano?

Pro Rikatáda

(Honza, 30. 7. 2007 12:11)

Myslím, že za mě manželka může nakoupit právě na tu bábovku. Nepošlu ji ale takhle kupovat auťák nebo rodinný dům. Otom bychm se zcela jistě měli alespoň poradit. Vy se bojíte výsledku referenda tak hledáte argumenty. Protože vám ale chybí přirovnáváte radar k bábovce.
Opravdu na úrovni !!!

Opravdu dobrovolně nastavíte život?

(Jaryn, 30. 7. 2007 8:51)

Nechystá se náhodou Rusko pro vstup do NATO? Jestli ano, tak proč dráhu rakety z KLDR směřovat přes evropu, když je to cca 2x blíž druhou stranou. Připadá mi to, že se jen Bush snaží ukliďnovat svoje občany, že něco dělá pro obranu země (k volbám se to bude hodit). Ale že vystavuje v nebezpečí lidi, kteří s tím fakticky nemají nic společného (hlavně ty z Míšova), to Amíky nezajímá, Bushe možná na oko jo. Faktem je, že za radar Amíci nemůžou. Můžou za to našinci, že si ho sem chtějí dát. O to je to smutnější.

Honzo,

(Rikatádo, 30. 7. 2007 8:47)

no právě, máme zastupitelskou demokracii! Někoho si zvolím, a on za mě rozhoduje k mému dobru a studuje za mě věci obrany a tak!
Hele, chlape, když pošleš manželku do krámu na nákup, tak jí uděláš přesný seznam a dáš jí na halíř finance, nebo jí dáš tisícovku s tím že co je potřeba ať to koupí? Učíš se složení bábovky, abys věděl, co má do ní přikoupit?
Asi takhle funguje zastupitelská demokracie. Ty si zvolíš "manželku" a ona za tebe "nakupuje".

kofole

(bart, 30. 7. 2007 8:14)

Velmi bych ocenil kdybyste místo blbech keců předložil protiargumenty!

Radar - !!! NE !!!

(Honza, 30. 7. 2007 5:51)

Copak nám i Vám nestačilo, že jsme se s obtížemi zbavili "Ivana" ? To sem musíme tahat "Strýčka Sama".
Já na ty řeči o obraně moc nevěřím. Jsem jednoznačně pro referendum ! Jestli si současní mocipánové myslí, že lidé v tomto státě nejsou schopni si sami rozhodnout, nechť si uvědomí, že tento lid je volil. A k tomu byl kompetentní ???

Mámo

(kofola, 30. 7. 2007 1:18)

Příčinu závady,která zapříčinila to,že Tvůj hlas se nepřičetl,zkus hledat někde mezi Tvou klávesnicí a židlí.Jak můžeš vidět na výsledku hlasování,ostatním odpůrcům radaru se hlas přičetl.

Baloune,Swigsi,Cathbade

(kofola, 30. 7. 2007 1:14)

Vy tři se zcela jistě nemýlíte. Vy se totiž snažíte škodit zcela vědomě.

Barte a Zorro

(kofola, 30. 7. 2007 1:05)

Pokud to,co tady předvádíte jsou jediné příznaky,nemusí být ještě nic ztraceno.Doporučuji pro začátek studené obklady na čelo.Pokud nedojde do tří dnů ke zlepšení,můžete zkusit sedativa.Ale pokud by nepomohlo ani to,hledejte neprodleně odbornou pomoc na nejbližší veterinární klinice.

PODVOD (Ad -29.7- 13.43)

(Zorro, 29. 7. 2007 23:25)

PODVOD-ano, můj hlas PROTI RADARU se taky nepřičetl.
Přičítají se tu snad jen ti, co souhlasí?!!
FUJ!
Zcela se ztotožňuji s argumenty proti radaru(bart 29.7.2007 20.16)
I když zde nejsou argumenty všechny, zejména o vlivu tak silného vyzařování na všechno živé.snad Chcete aby se vašim dětem a dalším generacím rodily zrůdy, chcete aby vaše děti umíraly na rakovinu ?
Tohle opravdu chcete?? ! Komu v USA na tomhle záleží?
Oni budou ušetřeni, ochráněni. A my nastavíme svoji kůži.
Zatím kamkoliv oni vlezli, tam tekla krev. NECHCI TU RADAR, NECHCI TU AMERICKÉ VÁLEČNÉ ZÁKLADNY, NECHCI , VLÁDU, KTERÁ SERVILNĚ LEZE VÁLEČNÝM AGRESORŮM DO ŘITI A AROGANTNĚ KAŠLE NA VŮLI LIDU, JÍŽ VDĚČÍ ZA SVÉ POSTY!

argumenty proti radaru!

(bart, 29. 7. 2007 20:16)

1, Radar není schopen chránit sám sebe před útoky raket středního dosahu, tím pádem se muže stát snadným cílem. 2, Křivka letící rakety z Iránu ani KLDR na USA nevede přes střední Evropu ale přes středomoří(v případě Iránu) a přes Tichý oceán(v případě KLDR).
3, Nemluví se o tom co se stane pokud raketa s jadernou hlavicí exploduje nad našim území.
4,Pro ochranu jak Evropy tak USA je mnohem vhodnější radar v Gabale, který nabízí Rusko. viz odborný článek v Armádním Technickém Magazínu
5,Radar zvýší možné nebezpečí útoku teroristů(hlavně na takzvané "měkké cíle" např. metro, letiště atd.)
6,Vláda lže občanům (např. pan Topolánek slíbil občanům, že se zasadí o to aby radar stál nejméně 5 km od obce Míšov)
7,Zvyšuje se mezinárodní napětí jak vůči Rusko či Číně ale také mezi členy NATO.
8,S ohledem na výše zmíněné názory neexistuje důvod pro umístění radaru na našem území. (Někteří tvrdí, že tak vrátíme Amíkům to, že nás osvobodili ale chtěl bych upozornit, že to byli oni kdo nás prodal Rusům na Jaltské konferenci a také nám odmítli pomoct v roce 1968)
NE RADARU!!!!!!

socani tu piští

(Lukáš D., 29. 7. 2007 19:25)

a to je dobře, argumenty nemají, jen by nám jako vždycky zakroutili krkem, RADAR ano, ano, ano!

To mluví samo za sebe...

(baloun, 29. 7. 2007 19:19)

Každý, kdo je pro radar je proamerická zrůda plná nenávisti a fašistických ideálů. Autor NEchceme radar (cathbad, 29. 07. 2007 17:53)

ANI OMYLEM !!!!!!!!!!

(swinx, 29. 7. 2007 17:55)

Tolik let jsme byli všem a hlavně Amíkům u zadku, ale najednou jak něco potřebují jsme jejich nejlepší kámoši. Někteří tomu říkají zázrak, já tomu říkám POKRYTECTVÍ !!
A rozhodně si nemyslím, jako pan "KOFOLA" v jeho příspěvku, že by nám radar přidal na klidu či bezpečí. Právě naopak! Pro nás je to uplně zbytečný, jen Amíkům děláme obětní voly!!!! Já za sebe říkám K SMRTI NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEchceme radar

(cathbad, 29. 7. 2007 17:53)

Každý, kdo je pro radar je proamerická zrůda plná nenávisti a fašistických ideálů

40 let socialismu

(ronin, 29. 7. 2007 16:40)

je stále znát, soudruzi si vesele podnikají, mnozí mají i nadále vypatlané mozečky,při slově pravicový se zhrozí a vůbec si neuvědomí, že právě komouši napáchali na této planetě nejvíc zla.Ona ta pravicovost není až tak hrozná.Pro člověka osobně znamená to, že vezme svůj osud do vlastních rukou a nečeká na nikoho a na nic.Je to vlastně větší míra odpovědnosti.A s radrem je to podobné, řečí o tom proč se nebráníme a necháme se zostudit se v tomto státě v minulém století vedly dvakrát-38,68.Náhoda v datech? Ale za chvíli bude 2008!Zase náhoda?Zase budeme poslouchat nějaké "odstrašovatele" co vyhrožují velkým ruským bratrem?Jednou sem ti hajzlové vtrhli a následovalo velmi krušných 20 let, a není tady málo komoušů co by uvítalo znovu "osvoboditele" co by je dosadili k moci přes mrtvoly spoluobčanů: Takže komoušům navzdory-ANO!

podvod

(MÁMA, 29. 7. 2007 13:43)

Hlasovala jsem proti radaru,ale asi zbytečně,neboť se nepřičetl můj hlas.Že by už bylo rozhodnuto???????

Názor jednoho otce a reakce na Klárku

(kofola, 19. 7. 2007 22:16)

Tvé obavy docela chápu ale je třeba si uvědomit,že relativní klid a mír,jak píšeš,je pojem opravdu jen relativní.A pro to,aby zůstal i nadále je třeba taky něco udělat.To co píšeš trochu zavání alibizmem a "jenabyztohoněconebylizmem".Před časem jsem byl svědkem jednání o umístění bezbariérového domu pro vozíčkáře.Všichni přítomní byly naprosto přesvědčeni,že takový dům je ve městě velmi potřebný.Všichni se shodli na tom,že ve stotisícovém městě je dokonce nezbytný.Nikdo ale nechtěl,aby byl postaven v té části města,kterou zastupuje.Zdůvodňovali to všelijak ale za každým zdůvodněním bylo slyšet nevyslovený argument: Kdo se na ně má denně dívat? Tvůj příspěvek mi tuto situaci dost připomněl: Chceš,aby tvoje děti žily v bezpečí,ale ať to bezpečí zajišťují jiní a pokud možno co nejdále odtud. Můj názor je,že právě tím,že budeme s umístěním radaru souhlasit,uděláme alespoň v rámci možností,které jako malý a vcelku pro svět bezvýznamný stát máme,něco pro to,aby nejen naše děti,měly k tomu bezpečí blíž.Já tedy říkám: Radar ano!

názor jedné matky

(Klára, 19. 7. 2007 18:20)

Mám dítě, které velmi miluji a chtěla bych mít ještě další. Jenže do tohoto komerčního světa, kde vládnou prachy a hamižnost, si druhé dítě rozmyslím.Radaru se bojím. Myslím, že je to jen další rozmar amíků vetřít se všude.Do teď tady byl relativní mír a klid. Jak tady bude stát to monstrum,začnem se bát aby se náhodou NĚKDO nerozhodl TO vyhodit do vzduchu.Nemám zájem, jako čech, se zviditelňovat.Cizinců je tady stejně už víc jak psů.Prostě s tím nesouhlasím,kvůli svým dětem!!!!!