Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa: RADAR - Ano / Ne

29. 7. 2007
 

Komentáře

Přehled komentářů

Horusi, ty kecko,

(Tadeáš, 4. 6. 2007 11:24)

a co tenhle link?
http://www.radarbrdy.cz/index.php

Bez komentáře

(horus, 4. 6. 2007 10:54)

http://blisty.cz/2007/6/1/art34586.html

Radar spíše ano, rozhodně NE referendu

(Theo, 4. 6. 2007 10:05)

K umístění radaru jsem mírně kladně nakloněn, řekl bych, že pozitiva převládají nad negativními stránkami. Každopádně NE referendu (ať už tu radar bude nebo ne) přijde mi absurdní aby lidé rozhodovali o něčem o čem nic neví ("informace" z medií se samozřejmě nedají počítat) S trochu nadsázky bych to přirovnal k tomu udělat referendum na otázku jak velké skalpely mají používat chirurgové.

Chachare ....

(Petr, 3. 6. 2007 20:55)

opravdu nádherná ukázka demagogie horší než té "rudé" ... jestli chcete počítat tisíce životů, nezapoměéňte spočítat i ty životy třeba v Iráku (údajné chemické zbraně!) - vždyť za dobu "osvobozování" od diktátora zemřelo již několikanásobně víc civilistů, než za vlády "tyrana" - jak mi chcete tohle objesnit? ....

Obrana Evropy?

(Petr, 3. 6. 2007 20:52)

fyzika, přátelé, fyzika ... spočítejte si jakou rychlostí letí raketa vystřelená z "nepřátelského" území, najděte si na netu "reakční dobu" radaru - t.j. dobu, než radar vůbec něco zjistí, pak aktivační dobu (doba, než je schopen radar říci, o co jde) a pak teprve jde pokyn k případnému sestřelení ... v tu dobu máte raketu právě nad hlavou ;-) Radar slouží k obraně USA, nikoli Evropy - to ani NEMŮŽE!!!!

menfrede,

(Chachar, 3. 6. 2007 20:51)

probůh, to nedělají kvůli Bushovi, ale kvůli rudé lůze, která by se ráda zviditelnila, jeho likvidací!
A Američanům dlužíme tisíce životů jejich dětí, které padly i za to, abys ty tu mohl dnes sedět a psát kraviny, a ještě ke všemu česky!
Styď se, neznat svoje dějiny je HANBA!

dodatek

(menfred, 3. 6. 2007 20:44)

a co amíku kua dlužíme aby si to tady postavily a ještě by jsme jim měli na tu kravinu přispět... už jim prosím nelezme do prdele...se podívejte co se děje v praze kvůli tomu kterénovi bushovi...zavařujou kanály, uzavíraj ulice, je tam policie, URNA, armáda... jak kdyby měl přijet pánbuh

nechci

(menfred, 3. 6. 2007 20:40)

radaru říkám NE !!! co myslíte že bude první cíl útoku (jestli nějakej útok přijde) ??? no asi RADAR že? aby potom naši ,,spojenci,, věděli hovno kam ty rakety lítaj dál...

věříme lháři ve fraku

(miki, 3. 6. 2007 20:35)

jak jiz zpivali V+W lhari ve fraku kazdy veri. pokud by mel radar slouzit i k obrane evropy proc se neda bliz k vychodni hranici evropy - tak jak je narvhovan nyni nechrani Recko. USA - KROVI(Bush) hleda jen zaminky k rozsireni sveho arzenalu a udrzeni zbrojaru. Uz nyni USA ochrani jejich stavajici radary (dle zverejnenych map pokryti raketove ochrany). takze NE radaru u nas

HASSANE, HASSANE!

(horus, 3. 6. 2007 20:13)

Čověče, jak můžete být pro radar všemi dvaceti, když nemáte ani těch pět pohromadě?

Radar

(Hassan, 3. 6. 2007 19:25)

Proti radaru nejvíc bojují muslimské organizace a komunisté. Už z toho důvodu sem pro radar všemi dvaceti!!!

Co dlužíme USA?

(Celebi, 3. 6. 2007 18:59)

Mohl by mi některý z těch "inteligentních" pravicových zastánců radaru vysvětlit, co že to USA dlužíme a máme splácet právě povolením ke stavbě radaru?

neeeeeeeeeeee

(diablo333, 3. 6. 2007 18:32)

Radar tady ne, proč se cpou do Evropy, vžyť mají svůj velký prostor.
Co by asi řekl Bush tomu kdyby Putin chtěl stavět obranný radar na Kubě??????????????????

Ať si ho NECHAJ

(Zugi, 3. 6. 2007 18:27)

Ne nechci radar, a nikdy ho nebudu chtít. Jen kdyby jsme ho ovladali my, tak potom změním názor. Dřív ne!!!

Dodatek

(Lukas, 3. 6. 2007 18:25)

Zažil, ale byl jsem ještě dítě a tak nemam skušenosti.

Děkuji nechci

(Lukas, 3. 6. 2007 18:23)

Ohledně radaru zastávám názor, že jsem proti. Myslim, že na věčné časi a nikdy jinak tu už bylo. Osobně jsem to nezažil a ani o to nemam zajem ani na jednu stranu. A jestli někdo věří, že pokut tu bude radar, tak že nám USA pomuže? Tak to vente ekonomicky. Pro ně spíše vyjde líp ho zničit a odepsat, než nás případně chránit. Pochybuji, že by na něm byli až tak závislí.
Copak už nedokáže českej národ stát vzpřímeně s rovnými zády? Je to jenom o tom jestli polezem do "řiti" USA, Rusu, nebo nekomu jinýmu?
PS.1 Omlouvam se za pravopis.
PS.2 Pro ty, co dělí lidi na pro radar a komunisty. Jsem pravicově zaměřený člověk.

ANO RADAR

(martin, 3. 6. 2007 17:56)

je to az nechutny co si to rusko dovoluje vyhrozovat no jo je nastvany ze uz nejsme jejich otroci ale muze jenom vyhrozovat nic vic rusko je samo a uz to neni takova velmoc tak proc se jich bojite jste nechutny jo a nekdo tady rikal ze kdyby rusko utocilo ze by prvni smetlo radar to je taky blbost prvni by se zamerilo na strategicke cile v USA nejaky radar v CR by urcite nebyl znicen prvni tak uz ty kraviny nerikejte a hlavne USA ma mnohem lepsi armadu nez rusko jediny s cim rusove vyhrozuji je balisticke rakety A proty co jse jeste nerozhodli jestli jsou pro radar tak se nenechte ovlivnit tou RUDOu propagandou a lidmi kteri toho tolik spatneho rikaji a pritom o tom nic nevedi me tyhle veci jako zbrane valky atd moc zajimavy a otom radaru mam toho hodne a reknu vam ze ten radar neni zlo proto jsem pro radar === ANO RADARU ANO USA A NEBAT SE RUSKA JSOU TO IDIOTI UTOK NA ZAPADNI ZEME BYL BYL JEHO KONEC

Kamarádi

(Dygestoř, 3. 6. 2007 17:18)

Po válce byli soudruzi ze SSSR naši nej kamarádi. Kamarádili jsme se přičmoudlími "teroristy", ostatní u nás studovali. Prožili tu hezké chvíle a nemají snad proč na nás útočit.
Po 89. Jsme se otočili za našimi západními kamarády, kteří nás celou historii utlačovali(hl. němci) a brali skoro za otroky. Hlavně nás ve 38. obětovali.
Dnes s nima jsme členi NATO > měli by kamarády zůstat nadále, ale proč si z přičmoudlých kamarádů a Ruska budeme zbytečně dělat nepřátele spojováním se s teroristy z USA? Dejte debilovi nabitou pistol a poznáte, jak se chová amerika... Pro ně není problém říct, že máme zbraně hromadnýho ničení a zaútočit. Pak se nám možná omluví, že jsme je teda neměli.
RADARU NE!

RADARU u nas NE

(ASSASSIN, 3. 6. 2007 17:16)

Všichni jste cvoci co tu chcete něco se samolepkou USARMY...

Vote for Radar

(Homer, 3. 6. 2007 17:12)

Je jasný, že je lepší stát na straně USA, coby nejsilnější země, i když se to mnoha lidem nelíbí. Všichni by rádi žili v míru, i američani, to mi věřte, ale svět už je holt takovej.