Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semena nenávisti ke stažení

8. 5. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To Andro

(Kofola, 30. 12. 2007 0:41)

Andro,ty až jednou zmoudříš tak se z toho samou radostí zblázníš a budeš zase tam,kde jsi. Ty za to vlastně ani nemůžeš,chudáčku

Semeno zla??

(Andro, 30. 12. 2007 0:33)

Semeno zla pro tuto planetu je USA a za to si vzdy budu stat...

prolhaný kašpare Omene:

(richard, 10. 5. 2007 17:42)

Nejdříve si něco o vztahu nácků ke křesťanství zjisti, stanovy Hitlerjugend jsou k disposici i na síti. P:S: mimochodem soudruh Stalin nechal propustit vězněné pravoslavné popy, aby žehnali Rudé Armádě...ovšem, když tenhle spolek začal vítězit, opět je nechal pozavírat.

pro Omen

(Atllanka, 9. 5. 2007 18:37)

Nacisté sice byli nuceni náboženství v Německu tolerovat, jak však prohlásil Martin Bormann, "křesťanství a národní socialismus nelze sloučit".
Tento názor podpořil i Hitler, který se nechal slyšet: "Jednou nastane doba, kdy na kazatelnách budou stát jen naprostí idioti, kteří budou kázat pro pár starých bab."
Pro nacisty bylo křesťanství především učením s cejchem židovství. Jako alternativu nabízeli německým věřícím nové náboženství spočívající v uctívání kultu krve, půdy, německého folkloru a tisícileté říše. V tomto ohledu se nijak nelišili od všech svých předchůdců, kteří se vždy pokoušejí lidem nabídnout nový, odduchovnělý svět. Velmi důležitou roli v novém nacistickém "náboženství" také sehrálo učení o rasové nadřazenosti.

Kde ste zobrali, že nacisti chceli

(Omen, 9. 5. 2007 16:11)

vykynožiť kresťanov (bod 2.) ??? Mali konkordát s Vatikánom a polní kuráti aktívne žehnali nemeckej veci, nemeckým vojakom a nemeckým zbraniam (na rozdiel od Červenej armády)