Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soudruh Uhl vrací úder

5. 8. 2007

19.července jsem zde uveřejnil blog s názvem „Trockista Uhl žaluje Janáčkovou – rasista žaluje rasistku?”. Soudruh Uhl na něj dnes odpověděl na Neviditelném psu (ačkoli text originálně „vyšel” tady a objevil se i jinde). Jeho text následuje níže, pod ním je pak moje reakce.


Tedy soudruhův text nejprve:


David Prokop o mně napsal článek (Neviditetelný pes 25.7.) Protože je založen na nesprávných představách a nepravdách, chci poznamenat, že


1. nejsem rasista

2. nikdy jsem nehlásal žádnou totalitární ideologii ani nenávist, nikdy jsem například nevystupoval proti sedlákům a jejich dětem, jak mi podsouvá pan Prokop

3. poprvé jsem četl pojem „třídní klíč“ v textu pana Prokopa

4. jsem nikdy nebyl členem ani kandidátem KSČ, ani jiné strany Národní fronty

5. z devíti let kriminálu (1969-1973 a 1979-1984) za „podvracení republiky“ jsem byl na ony prvé čtyři roky odsouzen mj. i za revoluční marxismus, k němuž jsem se hlásil (toto označení je často chápáno jako synonymum trockismu); za trocisku jsem se nikdy neprohlašoval

6. jsem byl v letech 1984 – 1991 členem IV. internacionály a s jako takový jsem byl zvolen v červnu 1990 poslancem Federálního shromáždění

7. omlouvat se nemám za co

8. jsem spolu s třemi dalšími bývalými politickými vězni v prosinci 1989 založil Konfederaci politických vězňů Československa.

K tomu dodávám, že

9. David Prokop je buď blázen, nebo lhář

10. Neviditelný pes porušuje zveřejňováním jeho nepravd a urážek zákony


Petr Uhl


Moje reakce, rovněž v bodech:


Ad 1. Soudruhu, jste rasista a ne ledajaký. Kromě šíření třídní nenávisti, která je stejně zrůdná a nebezpečná jako nenávist rasová, váš rasizmus spočívá v tom, že přistupujete k lidem na základě barvy kůže – viz události v Matiční ulici před časem a vaše činnost vládního zmocněnce.

Ad 2. Podsouváte vy. To byly jen příklady, kterých bych mohl uvést desítky. Nejde jen o děti sedláků.

Ad 3. Termín „třídní klíč” bude zřejmě můj vynález, to nevím jistě. Opět se zde jedná o naprosto vedlejší záležitost. Nemlžte.

Ad 4. V KSČ jste nebyl, protože jste byl levější než oni. Čili ještě horší než oni. Zřejmě spoléháte na to, že většina lidí neví nic o trockizmu.

Ad 5. Tak to vidíte, že to jde někdy nelhat a nemlžit – revoluční marxizmus.

Ad 6. Viz bod 5.

Ad 7. Omlouvat se máte za co. Že vás hanba nefackuje. Měl byste lézt kanálama a ne drze usilovat o veřejné funkce.

Ad 8. Byl bych velmi zvědav na to, co by se stalo, kdybyste se býval objevil na nějaké z dnešních akcí KPV.

Ad 9. Nejsem blázen, ani lhář a i kdybych byl, narozdíl od vás vím, že já jsem nešířil zločinecké ideologie a neškodil.

Ad 10. Rozumím ti dobře, soudruhu, že mi hrozíš žalobou??

David Prokop - zdroj zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soudruh Uhl

(chcíplý komunista, 29. 9. 2007 8:53)

Je především čurák.

ad Uhl

(brown max, 6. 8. 2007 12:30)

Od první chvíle, kdy se s. Uhl objevil na veřejnosti, jsem nechápal, kde se takový ultrakomunista vzal a k tomu navíc sbírá veřejné funkce. Obhajovat zločinný režim by mělo samo o sobě být zločinem. Bohužel demokracie se neumí bránit, zvláště proti těm, kteří jí opovrhují a nejraději by ji zadupali do země. Jímá mě děs, že by takoví ultrakomunističtí fanatici měli přijít k moci.

Nevěřim

(Jiří Quaiser, 5. 8. 2007 20:49)

Pane Uhl nevím o Vaší minulosti nic, ale děsí mně slova revoluční marxismus i internacionála, ale o tom, že se chováte rasisticky není pochyb. Stačí se podívat na TV nebo do tisku (i když ani jednomu se nedá moc věřit). Vždy jsem Vás viděl na straně té parazitující nepřizpůsobivé menšiny, jak bráníte jejich práva a přitom pošlapáváte práva těch co s nimi musí společně žít. A to, žít s nimi není vůbec jednoduché. Dovolte mi jednu otázku: kolik jste si z těch utlačovaných chudinek vzal k sobě domů na bydlení, aby jste jim doopravdy pomohl? Prosím o odpověď: hp99@seznam.cz

Myslím, myslím,

(Jeden člověk, 5. 8. 2007 20:35)

nevím dál, co bych ještě udělal.... Pan David Prokop nazval věci pravými jmény a soudruh Uhl je prostě šílený trockista, to se nedá nic dělat!

dotaz

(Josef Štěch, 5. 8. 2007 19:46)

Je smutné, číst a vnímat tolik zášti a nenávisti v odpovědi p. Davida Prokopa. Nepomohl by nějaký trénink slušného chování ?

J.Štěch