Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nenávidím socky

24. 5. 2007

Kecy, kecy a sockyŽena mrmlá "Dobrý den, víte můj život je strašný, mám syna tak starého jako vy a máme se špatně...". Ani ženu nepozdravím, neuhnu pohledem a přendávám věci do kufru auta. Žena pokračuje "...Stala se nám strašná věc, celý svět je k nám nefér". Stále mlčím, žena začíná být velice nervózní, když vidí absolutní ignoraci. Jenom přendavám nákup do kufru auta, najednou tam je nákup, zavřu kufr a žena za blekotá "Nedal byste mi pár drobáků?". Jenom zavrtím hlavou a jdu vrátit nakupní košík.

Poté ona socka zařve "To je strašné, vždycky ti co mají nic nedají". V duchu mi probíhají myšlenky typu "Kdybys ty věděla, co se stalo mě, jak lidi ke mě byly nefér, jak mi svět ublížil a co jsem udělal? Vstal jsem a lidi co šli proti mě jsem nakopnul a ukázal jim, že se umím bránit, že se postarám." Nic neříkám, vím že debata se sockou by nikam nevedla....

celý článek zde :)


Oboduj článek zde - Linkuj.cz!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pravda

(královna krásy, 9. 8. 2008 11:49)

hejka lidi vite kdo je nejvetší ubozacka a socka na svete? KATERINA MALANIKOVÁ

Sockyyyyyyyyyyy

(Ha ha ha, 26. 5. 2007 8:57)

hezky tu řvete, asi že jste potrefený?
jo jo jo!!!!

.......

(....., 8. 5. 2007 19:32)

sračky

socky?

(Jirka Š. Svejkovský, 8. 5. 2007 13:29)

Brečíte tu jak socky (tedy ti méněcenní) ničí internet vám (tedy těm vyvoleným). Jak se to srovná s tím, že nacházím fóra jiných (iDnes, Aktualne.cz, Atlas.cz ...) zasviněný spamem na váš web? Mám dojem, že internetu neškodí "socky", ale autoři "Stránek pravicové a konzervativní politiky, zaměřené na podstatné světové dění, hlavně na události v EU, v ČR, a na BV...".
S pozdravem, Jirka

pytel sraček

(pepa, 8. 5. 2007 10:42)

Nic debilnějšího než tyto stránky jsem neviděl. Je to o hovnu.

tunajší domajší

(G.O., 6. 5. 2007 0:26)

Dnes som si to tu trochu prebrowsoval. Geniálna stránka pre rozvrat ľudskej mysle. Labilnejší jedinci aj takémuto vcelku jednoduchému ovplyvňovaniu podľahnú. Budem sa sem vracať častajšie a rád, sem-tam trošku zavážiť aj na druhú stranu lebo misky váh sa príliš nakláňajú do jednej strany, tak môžu ľahko spadnúť...

pro čerta

(Atllanka, 4. 5. 2007 19:14)

Co tady píšeš, máš tu snad komentář, nebo ne? A co se děje na jiných blozích těžko ovlivníme, kdybys pořádně koukal, viděl bys, že jsi na odkazu, a že ten blog je již rok nefunkční.... My tam našli článek, co je platný i dnes, jak dokazuje tvá existence, a dali tu na něj odkaz, toť vše.
Příště pořádně koukej, než někoho obviníš z politické cenzury, ta tu není, nebyla a nebude!

Internet

(cert, 4. 5. 2007 7:35)

Budte rad mlady muzi, ze existuje tak demokraticke medium jakym je internet. Bez nej byste svoje texty plne hrubek a usmevnych omylu mohl sirit leda o prestavkach na papirech vytrzenych ze skolnich sesitu. Pokusil jsem se vam napsat komentar pod cely clanek a hle "VAS KOMENTAR CEKA NA SCHVALENI". Zijete v bludu a vubec nechapete vyznam slova demokracie. Preji vam, at se ze sveho snu co nejdrive probudite.