Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je Česko stále ještě domov můj?

24. 7. 2007


Kam kráčíš, země moje? V koho područí, v čí prospěch? Kde je příčina toho, jak ses změnila za pouhých patnáct let? A jak je to vůbec možné???

Všude na nás křičí, jaká máme práva, práva, nic než práva. Máme přece právo dělat co chceme, it’s legal to die, tleskáme všem, kdo si zvolili styl svého života. Ale povinnosti? Prosím vás, co je to dnes za sprosté slovo? Tfuj! Státe, dej mi víc práv, sejmi ze mě povinnosti, zaplať pivo a hulení, doktora a kus žvance, jen po mně proboha nechtěj práci a odpovědnost. A že by se měl o svou bezpečnost starat primárně každý sám? Jděte… Jsem blb a nechám se přejet vlakem? Závory, ploty, semafory! Přebíhám v noci dálnici? Postavte zeď! Přece nepřijmu odpovědnost sám za sebe. Jisté politické kruhy toto dokonce vítají, kdopak se dá lépe ovládat, než stádo? Když nejsem schopen být odpovědný za sebe, tak přece nebudu volat k odpovědnosti za podvody a lži, že? A nic to nestojí, kdo by se staral o stomiliardové schodky, když přece dostane sociální dávky. Navíc co to je miliarda? Z pohledu občana něco nereálného, tak proč to neprožrat… Vrchní, ještě pivo! A Klaus krade!

Že za to mohou roky komunismu? Ten prý pokřivil morálku národa a udělal z lidí stádo. Ale je to tak doopravdy? Můžeme v mládeži vidět naději? Pochybuji, stádo jako stádo. Není nad hustou alternativu, chceme se všichni vymykat, jdeme proti systému! Proto má taky polovina z nás kšiltovky nakřivo a rozkrok proklatě nízko, nehledě na výhružné chřestění řetězů, jsme kurva drsní gangsteři, vyrůstající mezi svištícími kulkami a dealery stuffu! Další skupinka zase chodí s depresí v očích a namalovanými čárami červenou propiskou přes zápěstí, ti vytvrdlejší si dokonce i kůži naříznou… Černá barva povinností, kdo přes vlasy vidí, je loser! Systém je špatný, mlátí s námi EMOce… Pokud se někdo nezařadí, má i další možnost, konopí a dredy to jistí, pryč s konzumem! Fuj globalismu! Jasně, hned hodím ten svobodný šutr do výlohy, jen co dožeru hamburger a matka mi položí mobil, smrt Bushovi a americkým vrahům, podpoříme utlačované! A že utlačují i v Číně, Rusku, kdekoli jinde? Prosím vás, to je přece propaganda. Navíc Číňané nás přece řvát a házet šutry nenechají, to jen ta fašistická západní civilizace. V množství je síla, v hlavě guláš z konopí a v dredech vši, kdo je víc? A vlastně proč skrývat jádro pod šlupkou, dužina ven, ještě jsou tu mladí komunisté. Pryč s tyranem a zrádci všemi… Abych neviděl jen jednu stranu spektra, nemůžu nezmínit ještě Mladé konzervativce, ne že bych měl něco proti ideologii, individualismus a odpovědnost jednotlivce je správná cesta, ale organizace by pak neměla vypadat jako velkovýrobna arogantních zmrdů, že ano. Člověk si řekne, že zlatí Hitlerjugend, vzhledem k tomu, co tu máme dnes na výběr.

Máme svobodnou společnost, svobodu slova! Co na tom, že za politicky nekorektní vyjádření budete nazváni „neinformovanými“ (=rozuměj blbými), případně si vysloužíte tu nejhorší možnou dnešní nálepku, totiž nacionalista. Být hrdý na svůj národ a případně ochotný za něj bojovat není in, jak by nám pak pánové rušili státy a omezovali suverenitu pod mantrou jednotné Evropy? A zatím jim ty rudé závany z Bruselu tak jdou. Nefunguje trh, převážně díky našim regulacím? Parchanti kapitalističtí, vrazíme jim tam další regulaci, vytloukání klínu klínem přece budí dojem snahy (aneb poslední ekonomické veledílo v podobě regulace cen volání do zahraničí z mobilů). Škoda, že vytloukání nacionalismu multikulturalismem zatím vede pouze ke kvalitně osvětleným ulicím francouzských měst, jen to osvětlení nepatří k nejlevnějším a nejekologičtějším, ale co, oni za to přece nemohou, respektujme kulturní odlišnost! Oni se přece doma mají špatně, my nemáme právo jim do toho zasahovat a radit jim, tak jim milostivě poskytneme možnost zkurvit to i tady. Že semtam něco bouchne, shoří, případně že naroste kriminalita? Malá cena za sociální „smír“ a koryta… Ti, kdo se brání, jsou špatní, pročež odsuzujme Izrael a podporujme teroristy. My si tím zatím vykoupíme dostatek času na vymývání mozků zeleným náboženstvím ruku v ruce s tolerancí, vždyť je tak krásné tolerovat zvrácenosti typu manželství gayů. Moderní je holt být tolerantní. Ovšem odsud potud, pokud někdo nevyznává náš růžovoučky idylický světonázor, tak zaslouží inkvizici, kdepak na takové ošklivé lidi s tolerancí!

Nepřijmete v práci gaye? Diskriminace! Zákon o rovných příležitostech nás naučí, až ho Džamila procpe. Nepřijmete cikána? Dyskrymynace! Nepřijmete ženu? Diskriminace a navíc sexismus! Zkuste ji navíc poslat do háje s nabídkami služeb za kariérní postup, hned je na krku žaloba a hovno presumpce neviny, dokaž, žes to neudělal, chlípníku! Žena by si přece nevymýšlela, nehledě na to, že je možná lepší jít si sednout než čelit nájezdům sexuálně frustrovaných feministek s nůžkami na vaši trofej. Nepřijmete bílého heterosexuála? No co, bohužel, tak to chodí… Opravdu tam tu rovnost nevidím, nebo jen špatně koukám? V příštím životě se chci narodit jako postižená lesbická černoška/cikánka, rasa v závislosti na tom, jestli se narodím v Americe nebo v Evropě.

A budoucnost? Nadějná, vyrostou mešity, přibude parazitů, zelení a morálně bičující nás donutí vrážet víc peněz na přírodu a hladové dětičky v líné Africe, slova budou dál ztrácet svůj význam („islámský terorista (pardon, dnes již „osoba nadmíru se zaštiťující islámem“) je jen první vlaštovka), právo na sebeurčení si vyřvou i pedofilové a zoofilové a nakonec si tu přes dva tisíce let budovanou větev přeřízneme za potlesku mas a úsměvu „elit“. Bohužel nevidím reálně jinou možnost, proto taky tahle elegie…

Ach, rodná hroudo, co se s tebou stalo?


zdroj
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Liu.Z, 26. 7. 2007 10:25)

fakticky moc zajímavě napsané, pro lidi kteří nechtějí vidět realitu poněkud depresivní,jasně, ale já tu naši ,,demokracii´ bez pravidel vidím stejně.
Hrozné je, že když se mě děti zeptají - mami co bude až budeme velké, já velmi potichu odpovím - nevím asi apokalypsa. Moje babička mi odpovídala - coby, vdáš se,budeš mít děti,budeš chodit do práce a starat se o rodinu.Příroda nebyla tak zničená,tak nějak se vědělo co je dobře a co špatně,cikánů nebylo tolik a převážně museli pracovat a nemuseli jsme psát petice proti mešitě ve svém městě. Já svým dcerám říkám - s dětmi radši počkejte,v pětatřiceti je ještě čas,kdoví jestli pro vaše děti bude ještě nějaký kyslík a bezpečné místo.