Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se snadno zviditelnit

27. 5. 2007
Před časem jsme uvedli článek "Jak se zviditelnit" - zde Vánm předkládáme mírně doplněnou úpravu "Desatera pitomce" na dnešní situaci - porovnejte si sami, jak se nádherně demokraticky vyvíjíme ;)

Takže - Jak na to

Obrázek “http://www.kartinki.cz/images/028_021_DebilOko_1093884330.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

1) Nejlépe když jste osoba vyznávající některé takzvaně pokrokové názory. Oblíbené je například tvrzení, že americký president je zločinec, kapitalismus je zhouba lidstva, vykřikovat, že "ekologie" nás všechny spasí a že globalizace je horší než holocaust.

 

2) Vhodné je také, abyste nebyli křesťané. Případně, když už jste bílí, tak musíte silně hlásat, že není a nebyl větší hnus než bílá civilizace a ta že musí zaplatit za všechny hrůzy, co se kdy kde staly.

 

3) Pravidelnou součástí vaší víry, a to hlasitě vykřikované, musí být pevné přesvědčení, že palestinská věc je zásadně spravedlivá a sionismus bude po zásluze potrestán.

 

4) Vhodné je také, abyste hlásali nějaký jiný další zajímavý názor. Jako že třeba genderovská myšlenka je natolik správná, že opravňuje uvažovat o tom, aby byli muži jako neperspektivní druh v podstatě v budoucnosti eliminováni jako podřadná rasa.

 

5) Zcela jistě musíte, to je přímo povinné, bojovat proti "atomu". Atomová energie musí být ve vašich očích shodná s tím, co bylo ve středověku "dílo ďábla". (Rovněž boj proti Radarům USA je velmi in, vždyť vám jde přímo po potenci, že? - doplněno redakcí)

 

6) Existují další a další různé druhy přesvědčení, které když budete dosti hlasitě vykřikovat, zajistí vám prakticky celoživotní imunitu. Například boj proti týrání zvířat lékařskými pokusy, což již dávno vyřešil jistý volksgenosse Mengele a dokázal, že skutečně není nutno pro vědu obětovat cenná zvířata. Také je v oblibě boj proti nadnárodním monopolům, najmě proti řetězci stravoven MacDonald, proti PET lahvím, proti... no, najděte si něco atraktivního sami.

 

7) Pokud nejste nositelem žádné této myšlenky, stačí abyste byli příslušníky nějaké menšiny. Jak kdysi říkal spisovatel Škvorecký (cituji nepřesně z hlavy): "U nás v Kanadě jsou všelijaká práva. Homosexuální práva, ženská práva, indiánská práva, velrybí práva... jen ty obyčejná lidská práva tu nějak nenajdete."

 

8) Bude také nejlepší, pokud nebudete mít bílou barvu pleti a nedoporučuje se v poslední době ani žlutá. To jsou barvy kůže podezřelé. Naopak, pokud chcete třeba praštit nějakého úředníka železnou trubkou do hlavy, výhodou je poněkud tmavší barva kůže. Pozor však, budete-li přitom slušně oblečeni a umyti, to budete i přes vhodnou barvu kůže podezřelí.

 

9) Jste-li menšina, můžete klidně tvrdit a novináři to po vás budou s chutí opakovat, že dotyčný, co dostal rourou do hlavy, je rasista, sexista a nebo něco takového. A že dobře mu tak. Nikdo se nebude ptát, jak jste na to přišli, stačí to prohlásit.

 

10) Ještě lepší je však příslušnost k nějaké muslimské komunitě. V tom případě je jedno, jaké je člověk barvy. Pozor však na to, abyste nebyli Rom, protože ty mnozí muslimové srdečně nenávidí!Oboduj článek zde - Linkuj.cz!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Clovece...

(Barv, 28. 5. 2007 17:25)

Naopak, ten článek je velice trefný a není zdaleka tak vtipný, jak vypadá...

No to snad ne

(Clovek, 28. 5. 2007 16:48)

Jeste, ze se jedná jen o zert a autor tohoto blabolu to nemysli vazne. Ale k smichu je snad jen autor sam. Takoveto rize rasisticke vyroky a cechackovska xenofobie je zrejme vysledkem komunisticke vychovy autora clanku. Prosím, vezmete si vsechny ty sve nezvladatelne fobie a bezte do prdele! Zijete v 21. stoleti v moderni multikulturni a mutinabozenske spolecnosti, jejimz kredem je tolerance a svoboda ve vsech smerech. Jestli se vam to nelibi, vratte se do dob minulych, nejlepe do stredoveku, tam by mozna vase primitivni nazory nasli vice posluchacu.

Dobry

(Mike, 28. 5. 2007 9:29)

Pro zasmani dobry,ale nic se nesmi prehanet.Timto ,,extremismem,, se od tech co tu popisujete prilis nelisite.Proste jedna a ta sama banda,pouze na druhem brehu.

to napsal snad nějaký vtipálek

(petr, 28. 5. 2007 9:03)

To nemyslíte vážně s tím zviditelňováním.
Neuvěřitelné

přesný!

(Jeliman, 23. 5. 2007 17:50)

přesně ta Novinková smečka,
svoloč s mravy estebáka G.O. :-)))